+48 606 260 928 [email protected]

O firmie

W 1984 roku podjęliśmy się pierwszych prac remontowych. Pasja do konserwowania zabytków przerodziła się w projekt stworzenia LABUX. Rozpoczęliśmy swoją oficjalną działalność w 1989 roku, kiedy to Józef Bulowski postanowił założyć firmę skupiając się przede wszystkim na remontach obiektów sakralnych – krzyży, dachów i sklepień. Lata działalności na rynku sprawiły, że zyskaliśmy dużo cennego doświadczenia i wiedzy w dziedzinach specjalistycznych.

Nad wieloma naszymi pracami pieczę sprawował Instytut Budowlany i Konserwator Zabytków, którzy z aprobatą wyrażali się o naszych dokonaniach. Pozwoliło to nam stać się lepszymi w swoim rzemiośle. Dzisiaj, wraz z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi i wykwalifikowaną kadrą zapewniamy wszystkim naszym klientom najwyższy poziom usług.

W swojej pracy wykorzystujemy wyłącznie sprawdzony sprzęt. Chętnie korzystam z rusztowań alpinistycznych, które nie zmuszają do wykonywania otworów w budynku i jednocześnie pozwalają na stałe funkcjonowanie obiektu.

Opiekujemy się najstarszymi i najpiękniejszymi zabytkami w Polsce, takimi jak Kościół św. Andrzeja, wraz z zabytkowym klasztorem sióstr Klarysek w Krakowie, czy Kościół św. Józefa w Krakowie-Podgórzu.Rozwiązanie to pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy. Przykłady naszych realizacji można znaleźć w zakładce „Referencje”.